Громадяни зможуть самостійно, навіть не виходячи з дому, подавати заяви на отримання соціальних послуг. Джерело
Про послугу
Напередодні запуску бета-тестування системи електронного кейс-менеджменту Міністерство соціальної політики України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розпочинає серію заходів у пілотних регіонах – перший відбувся у Вінниці та охопив представників усіх територіальних громад області. У Вінницькій області відбулася перша зустріч із представниками органів соціального захисту населення у межах запуску системи електронного кейс-менеджменту. Під час робочої дискусії, до якої долучилися представники обласного департаменту соціальної та молодіжної політики, соціальні працівники громад і технічні спеціалісти, обговорили не лише методологічні аспекти надання соціальних послуг, а й не менш пріоритетне завдання – впровадження цифрових рішень на кожному етапі: від ініціації до надання послуги.
Громадяни зможуть самостійно, навіть не виходячи з дому, подавати заяви на отримання соціальних послуг. Кейс-менеджери оцінюють їхні потреби, після чого розробляють план та координують усіх залучених до процесу надання послуг. Крім того, у системі можна буде відстежувати статус своїх звернень, фахівці матимуть можливість дистанційно працювати, а надавачі соціальних послуг, наприклад, контролюватимуть навантаження своєї команди, а в перспективі – менше витрачати час на звітності. Мінсоцполітики за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) вже працює над версією 2.0 системи електронного кейс-менеджменту, яка передбачатиме зокрема спрощення процесів. Довідково Бета-тестування системи електронного кейс-менеджменту охопить чотири пілотні регіони – це Вінницька, Дніпропетровська, Полтавська та Черкаська області. У кожній з них для профільних спеціалістів, які працюватимуть із системою, Мінсоцполітики проведе захід, щоб презентувати функціонал та отримати зворотний зв’язок
Автор:
Katya